Manager Polskiej Ligi żużlowej
6. - Kolejka
Apator Toruń vs Falubaz Zielona Góra 50:40
WTS Atlas Wrocław vs Stal Gorzów Wlkp. 51:39
Start Gniezno vs Polonia Bydgoszcz 44:46
Włókniarz Częstochowa vs Unia Leszno 37:53
pauzuje: UNIA TARNÓW
Kontuzje: brak
Termin: 09.01 (Sobota) - 10.01 (Niedziela)
Offline
WTS WROCLAW 51
1. Daniel Jeleniewski........ 1* 2 1 2 - 6+1
2. Chris Harris.............. 2 1* 0 3 2* - 8+2
3. Piotr ¦widerski........... 1 0 - - - - 1
4. Matej Ferjan.............. 0 3 2 1* 3 9+1
5. Greg Hancock.............. 3 3 1* 2* 3 12+2
6. Maciej Janowski........... 2* 2* 2* 2 2 1 14+3
7. Justin Sedgmen............ 3 1* F - - - 4+1
STAL GORZÓW 39
1. Tomasz Gollob............. Fx - - - - - 0 (I)
2. Simon Gustafsson.......... 3 2 0 1 3 0 9
3. Tomasz Gapiński........... 3 F 2* 0 1 6+1
4. Matej Zagar............... 2* 1 3 1 0 0 7+1
5. Nicki Pedersen............ 0 3 3 3 3 2 14
6. Sławomir Musielak......... 1 1 Fx 0 - - 2
7. Łukasz Sagała............. 0 1* - - - - 1+1
No. Results WT ST WT ST
1: Justin Sedgmen, Maciej Janowski, Sławomir Musielak, Łukasz Sagała....... 5 1 5 1
2: Simon Gustafsson, Chris Harris, Daniel Jeleniewski, Tomasz Gollob (Fx).. 3 3 8 4
3: Tomasz Gapiński, Matej Zagar, Piotr ¦widerski, Matej Ferjan............. 1 5 9 9
4: Greg Hancock, Maciej Janowski, Sławomir Musielak, Nicki Pedersen........ 5 1 14 10
5: Matej Ferjan, Simon Gustafsson, Łukasz Sagała, Piotr ¦widerski.......... 3 3 17 13
6: Greg Hancock, Maciej Janowski, Matej Zagar, Tomasz Gapiński (F)......... 5 1 22 14
7: Nicki Pedersen, Daniel Jeleniewski, Chris Harris, Sławomir Musielak (Fx).. 3 3 25 17
8: Nicki Pedersen, Maciej Janowski, Greg Hancock, Simon Gustafsson........... 3 3 28 20
9: Matej Zagar, Tomasz Gapiński, Daniel Jeleniewski, Chris Harris............ 1 5 29 25
10: Nicki Pedersen, Matej Ferjan, Justin Sedgmen, Sławomir Musielak........... 3 3 32 28
11: Chris Harris, Greg Hancock, Simon Gustafsson, Tomasz Gapiński............. 5 1 37 29
12: Simon Gustafsson, Maciej Janowski, Matej Zagar, Justin Sedgmen (F)........ 2 4 39 33
13: Nicki Pedersen, Daniel Jeleniewski, Matej Ferjan, Matej Zagar............. 3 3 42 36
14: Matej Ferjan, Chris Harris, Tomasz Gapiński, Matej Zagar.................. 5 1 47 37
15: Greg Hancock, Nicki Pedersen, Maciej Janowski, Simon Gustafsson........... 4 2 51 39
Ostatnio edytowany przez Crisek (2010-01-09 14:28:08)
Offline
APATOR TORUN 50
1. Chris Holder.............. 2 1* 1* 1 3 - 8+2
2. Tomasz Jedrzejak.......... 0 2 2 1* 2* - 7+2
3. Fredrik Lindgren.......... 2 3 2* 2 3 - 12+1
4. Adrian Miedziński......... 1* 0 3 0 - - 4+1
5. Wiesław Jagu¶............. 3 2* 2 2 0 - 9+1
6. Radosław Wierzchowski..... 2* 1 0 - - - 3+1
7. Darcy Ward................ 3 3 1* - - - 7+1
ZKZ ZIELONA GÓRA 40
1. Rafał Dobrucki............ 1 2 3 0 3 0 9
2. Piotr Protasiewicz........ 3 1* 0 3 2* 1* 10+3
3. Grzegorz Zengota.......... 0 1 - - - - 1
4. Henrik Gustafsson......... 3 0 0 1 - - 4
5. Andreas Jonsson........... 2 3 3 1 3 2 14
6. Patryk Dudek.............. 0 R 0 1 - - 1
7. Ferdynand Kiepski......... 1 0 - - - - 1
No. Results AP ZK AP ZK
1: Darcy Ward, Radosław Wierzchowski, Ferdynand Kiepski, Patryk Dudek........ 5 1 5 1
2: Piotr Protasiewicz, Chris Holder, Rafał Dobrucki, Tomasz Jedrzejak........ 2 4 7 5
3: Henrik Gustafsson, Fredrik Lindgren, Adrian Miedziński, Grzegorz Zengota.. 3 3 10 8
4: Wiesław Jagu¶, Andreas Jonsson, Radosław Wierzchowski, Patryk Dudek (R)... 4 2 14 10
5: Fredrik Lindgren, Rafał Dobrucki, Piotr Protasiewicz, Adrian Miedziński... 3 3 17 13
6: Darcy Ward, Wiesław Jagu¶, Grzegorz Zengota, Henrik Gustafsson............ 5 1 22 14
7: Andreas Jonsson, Tomasz Jedrzejak, Chris Holder, Ferdynand Kiepski........ 3 3 25 17
8: Rafał Dobrucki, Wiesław Jagu¶, Darcy Ward, Piotr Protasiewicz............. 3 3 28 20
9: Andreas Jonsson, Tomasz Jedrzejak, Chris Holder, Henrik Gustafsson........ 3 3 31 23
10: Adrian Miedziński, Fredrik Lindgren, Andreas Jonsson, Patryk Dudek........ 5 1 36 24
11: Piotr Protasiewicz, Wiesław Jagu¶, Tomasz Jedrzejak, Rafał Dobrucki....... 3 3 39 27
12: Rafał Dobrucki, Fredrik Lindgren, Patryk Dudek, Radosław Wierzchowski..... 2 4 41 31
13: Andreas Jonsson, Piotr Protasiewicz, Chris Holder, Adrian Miedziński...... 1 5 42 36
14: Chris Holder, Tomasz Jedrzejak, Henrik Gustafsson, Rafał Dobrucki......... 5 1 47 37
15: Fredrik Lindgren, Andreas Jonsson, Piotr Protasiewicz, Wiesław Jagu¶...... 3 3 50 40
Offline
WLÓKNIARZ CZESTOCHOWA 37
1. Kenneth Bjerre............ 3 0 0 3 F 0 6
2. Peter Ljung............... 0 2 2 - - - 4
3. Peter Karlsson............ R 0 0 2 - - 2
4. Krzysztof Słaboń.......... 2 2 2 0 - - 6
5. Sebastian Ułamek.......... 3 2 R 0 1 1 7
6. Tomasz Garbicki........... 1 0 - - - - 1
7. Tai Woffinden............. 3 1* 3 1* 3 - 11+2
UNIA LESZNO 53
1. Grigorij Laguta........... 2 1 2 3 2 - 10
2. Jarosław Hampel........... 1* 3 1* 2 1* - 8+3
3. Leigh Adams............... 1 3 3 1* 2* - 10+2
4. Adrian Rymel.............. 3 0 1 3 - - 7
5. Janusz Kołodziej.......... 2 3 3 2* 3 - 13+1
6. Przemysław Pawlicki....... 0 1* 0 - - - 1+1
7. Jurica Pavlic............. 2 1 1 - - - 4
No. Results WL UN WL UN
1: Tai Woffinden, Jurica Pavlic, Tomasz Garbicki, Przemysław Pawlicki........ 4 2 4 2
2: Kenneth Bjerre, Grigorij Laguta, Jarosław Hampel, Peter Ljung............. 3 3 7 5
3: Adrian Rymel, Krzysztof Słaboń, Leigh Adams, Peter Karlsson (R)........... 2 4 9 9
4: Sebastian Ułamek, Janusz Kołodziej, Przemysław Pawlicki, Tomasz Garbicki.. 3 3 12 12
5: Jarosław Hampel, Krzysztof Słaboń, Grigorij Laguta, Peter Karlsson........ 2 4 14 16
6: Leigh Adams, Sebastian Ułamek, Tai Woffinden, Adrian Rymel................ 3 3 17 19
7: Janusz Kołodziej, Peter Ljung, Jurica Pavlic, Kenneth Bjerre.............. 2 4 19 23
8: Tai Woffinden, Grigorij Laguta, Jarosław Hampel, Sebastian Ułamek (R)..... 3 3 22 26
9: Leigh Adams, Peter Ljung, Adrian Rymel, Kenneth Bjerre.................... 2 4 24 30
10: Janusz Kołodziej, Krzysztof Słaboń, Jurica Pavlic, Peter Karlsson......... 2 4 26 34
11: Kenneth Bjerre, Jarosław Hampel, Leigh Adams, Sebastian Ułamek............ 3 3 29 37
12: Grigorij Laguta, Peter Karlsson, Tai Woffinden, Przemysław Pawlicki....... 3 3 32 40
13: Adrian Rymel, Janusz Kołodziej, Sebastian Ułamek, Kenneth Bjerre (F)...... 1 5 33 45
14: Tai Woffinden, Grigorij Laguta, Jarosław Hampel, Krzysztof Słaboń......... 3 3 36 48
15: Janusz Kołodziej, Leigh Adams, Sebastian Ułamek, Kenneth Bjerre........... 1 5 37 53
Potwierdzenie ksm:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/908 … 8b09a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/702 … f1829.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ed … 00fa4.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d3 … 0b9de.html
Ostatnio edytowany przez raul1989 (2010-01-10 15:43:50)
Offline
2010-01-11
START GNIEZNO 44
1. Jason Crump............... 3 2 3 0 3 - 11
2. Adrian Gomólski........... 1 1* 1 3 0 - 6+1
3. Krzysztof Jabłoński....... 1* 3 2 3 0 - 9+1
4. Maksim Bogdanov........... 2 2* 0 1 3 - 8+1
5. Antonio Linback........... 0 1 2* - - - 3+1
6. Czesław Hińczewski........ 1* 0 2 1 - - 4+1
7. Artion Laguta............. 2 1 0 - - - 3
POLONIA BYDGOSZCZ 46
1. Bjarne Pedersen........... 2 0 3 Fx - - 5
2. Karol Z±bik............... 0 1 1 0 - - 2
3. Daniel Nermark............ 3 3 0 1 2 - 9
4. Lee Richardson............ 0 2* 2 2* 1* - 7+3
5. Grzegorz Walasek.......... 3 0 3 3 2 - 11
6. Emil Sayfutdinov.......... 3 2* 3 2 1* - 11+2
7. Mikołaj Lis............... 0 1 - - - - 1
No. Results ST PO ST PO
1: Emil Sayfutdinov, Artion Laguta, Czesław Hińczewski, Mikołaj Lis................. 3 3 3 3
2: Jason Crump, Bjarne Pedersen, Adrian Gomólski, Karol Z±bik....................... 4 2 7 5
3: Daniel Nermark, Maksim Bogdanov, Krzysztof Jabłoński, Lee Richardson............. 3 3 10 8
4: Grzegorz Walasek, Emil Sayfutdinov, Artion Laguta, Antonio Linback............... 1 5 11 13
5: Krzysztof Jabłoński, Maksim Bogdanov, Karol Z±bik, Bjarne Pedersen............... 5 1 16 14
6: Daniel Nermark, Lee Richardson, Antonio Linback, Czesław Hińczewski.............. 1 5 17 19
7: Emil Sayfutdinov, Jason Crump, Adrian Gomólski, Grzegorz Walasek................. 3 3 20 22
8: Bjarne Pedersen, Czesław Hińczewski, Karol Z±bik, Artion Laguta.................. 2 4 22 26
9: Jason Crump, Lee Richardson, Adrian Gomólski, Daniel Nermark..................... 4 2 26 28
10: Grzegorz Walasek, Krzysztof Jabłoński, Mikołaj Lis, Maksim Bogdanov.............. 2 4 28 32
11: Adrian Gomólski, Antonio Linback, Daniel Nermark, Karol Z±bik.................... 5 1 33 33
12: Krzysztof Jabłoński, Emil Sayfutdinov, Czesław Hińczewski, Bjarne Pedersen (Fx).. 4 2 37 35
13: Grzegorz Walasek, Lee Richardson, Maksim Bogdanov, Jason Crump................... 1 5 38 40
14: Maksim Bogdanov, Daniel Nermark, Lee Richardson, Adrian Gomólski................. 3 3 41 43
15: Jason Crump, Grzegorz Walasek, Emil Sayfutdinov, Krzysztof Jabłoński............. 3 3 44 46
Offline