Manager Polskiej Ligi żużlowej
Start Gniezno vs Włókniarz Częstochowa 51:39
WTS Atlas Wrocław vs Falubaz Zielona Góra 46:44
Polonia Bydgoszcz vs Unia Tarnów 45:45
Stal Gorzów Wlkp. vs Unia Leszno 50:40
pauzuje: APATOR TORUŃ
Termin:04.01(Niedziela) - 05.01(Poniedziałek)
Kontuzje:Krzysztof Kasprzak (Unia Tarnów), Patrick Hougaard (Unia Tarnów)
Offline
Wts Wrocław 46
Ostatnio edytowany przez Filipek (2010-01-03 13:30:55)
Offline
POLONIA BYDGOSZCZ 45
1. Bjarne Pedersen........... 2 3 1* 2 0 - - 8+1
2. Robert Kościecha.......... 1* 1 2 0 - - - 4+1
3. Daniel Nermark............ 2 1* 1* 1 1 - - 6+2
4. Lee Richardsson........... 0 2 2 0 - - - 4
5. Grzegorz Walasek.......... 1 3 3 3 3 - - 13
6. Emil Sayfutdinov.......... R 3 0 3 R - - 6
7. Szymon Woźniak............ 3 1 - - - - - 4
UNIA TARNOW 45
1. Lukas Dryml............... 3 0 0 R 3 - - 6
2. Krzysztof Kasprzak........ Rider replacement
3. Ryan Sullivan............. 3 1* 2 3 1* 1 2 13+2
4. Hans Andersen............. 1 2 0 2 2* - - 7+1
5. Rune Holta................ 2 3 2 3 3 1* - 14+1
6. Emil Pulczyński........... 1* 0 - - - - - 1+1
7. Martin Vaculik............ 2 0 0 2 - - - 4
No. Results PO UN PO UN
1: Szymon Woźniak, Martin Vaculik, Emil Pulczyński, Emil Sayfutdinov (R)... 3 3 3 3
2: Lukas Dryml, Bjarne Pedersen, Robert Kościecha, Krzysztof Kasprzak (N).. 3 3 6 6
3: Ryan Sullivan, Daniel Nermark, Hans Andersen, Lee Richardsson........... 2 4 8 10
4: Emil Sayfutdinov, Rune Holta, Grzegorz Walasek, Emil Pulczyński......... 4 2 12 12
5: Rune Holta, Lee Richardsson, Daniel Nermark, Lukas Dryml................ 3 3 15 15
6: Grzegorz Walasek, Hans Andersen, Ryan Sullivan, Emil Sayfutdinov........ 3 3 18 18
7: Bjarne Pedersen, Rune Holta, Robert Kościecha, Martin Vaculik........... 4 2 22 20
8: Grzegorz Walasek, Ryan Sullivan, Szymon Woźniak, Lukas Dryml............ 4 2 26 22
9: Ryan Sullivan, Robert Kościecha, Bjarne Pedersen, Hans Andersen......... 3 3 29 25
10: Rune Holta, Lee Richardsson, Daniel Nermark, Martin Vaculik............. 3 3 32 28
11: Grzegorz Walasek, Hans Andersen, Ryan Sullivan, Robert Kościecha........ 3 3 35 31
12: Emil Sayfutdinov, Martin Vaculik, Daniel Nermark, Lukas Dryml (R)....... 4 2 39 33
13: Rune Holta, Bjarne Pedersen, Ryan Sullivan, Lee Richardsson............. 2 4 41 37
14: Lukas Dryml, Hans Andersen, Daniel Nermark, Emil Sayfutdinov (R)........ 1 5 42 42
15: Grzegorz Walasek, Ryan Sullivan, Rune Holta, Bjarne Pedersen............ 3 3 45 45
Offline
STAL GORZÓW 50
1. Nicki Pedersen............ 0 3 2 3 2 - 10
2. Cory Gathercole........... 1 D 3 - - - 4
3. Matej Zagar............... 2* 0 3 3 2* - 10+2
4. Tomasz Gapiński........... 3 1 1 0 - - 5
5. Tomasz Gollob............. 2 2 2* 1 2* 3 12+2
6. Sławomir Musielak......... 0 0 - - - - 0
7. Simon Gustafsson.......... 3 0 3 2* 1 - 9+1
UNIA LESZNO 40
1. Grigorij Laguta........... 2* 2* 0 1 - - 5+2
2. Jarosław Hampel........... 3 3 2 1 1* 1 11+1
3. Leigh Adams............... 1 3 3 0 3 - 10
4. Adrian Rymel.............. 0 1 1 - - - 2
5. Janusz Kołodziej.......... 3 1 2 2 0 0 8
6. Przemysław Pawlicki....... 2 1 0 - - - 3
7. Jurica Pavlic............. 1* 0 0 - - - 1+1
No. Results ST UN ST UN
1: Simon Gustafsson, Przemysław Pawlicki, Jurica Pavlic, Sławomir Musielak.. 3 3 3 3
2: Jarosław Hampel, Grigorij Laguta, Cory Gathercole, Nicki Pedersen........ 1 5 4 8
3: Tomasz Gapiński, Matej Zagar, Leigh Adams, Adrian Rymel.................. 5 1 9 9
4: Janusz Kołodziej, Tomasz Gollob, Przemysław Pawlicki, Sławomir Musielak.. 2 4 11 13
5: Jarosław Hampel, Grigorij Laguta, Tomasz Gapiński, Matej Zagar........... 1 5 12 18
6: Leigh Adams, Tomasz Gollob, Adrian Rymel, Simon Gustafsson............... 2 4 14 22
7: Nicki Pedersen, Tomasz Gollob, Janusz Kołodziej, Przemysław Pawlicki..... 5 1 19 23
8: Simon Gustafsson, Jarosław Hampel, Tomasz Gollob, Grigorij Laguta........ 4 2 23 25
9: Leigh Adams, Nicki Pedersen, Adrian Rymel, Cory Gathercole (D)........... 2 4 25 29
10: Matej Zagar, Janusz Kołodziej, Tomasz Gapiński, Jurica Pavlic............ 4 2 29 31
11: Cory Gathercole, Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Leigh Adams............. 5 1 34 32
12: Matej Zagar, Simon Gustafsson, Grigorij Laguta, Jurica Pavlic............ 5 1 39 33
13: Nicki Pedersen, Janusz Kołodziej, Jarosław Hampel, Tomasz Gapiński....... 3 3 42 36
14: Leigh Adams, Nicki Pedersen, Simon Gustafsson, Janusz Kołodziej ....... 3 3 45 39
15: Tomasz Gollob, Matej Zagar, Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej............ 5 1 50 40
POTWIERDZENIE KSMU ZAGARA !
http://img689.imageshack.us/img689/1245 … zagara.png
Wzrósł mu z racji ,że mecz był rozgrywany na jego torze.
Ostatnio edytowany przez MatriYoz (2010-01-03 19:31:54)
Offline
START GNIEZNO 51
1. Jason Crump............... 3 3 3 R 1 - 10
2. Antonio Lindback.......... 0 0 0 - - - 0
3. Krzysztof Jabłoński....... 3 3 3 0 3 - 12
4. Adrian Gomólski........... 2* 2* 1 2 - - 7+2
5. Maksim Bogdanov........... Fx 3 2 3 2 - 10
6. Kacper Gomólski........... 1 3 0 - - - 4
7. Artiom Laguta............. 3 1* 1 3 0 - 8+1
WŁóKNIARZ CZĘSTOCHOWA 39
1. Kenneth Bjerre............ 2 1 2 3 2 2 12
2. Peter Ljung............... 1* 0 0 0 - - 1+1
3. Peter Karlsson............ 0 1* 2 2 1 - 6+1
4. Krzysztof Słaboń.......... 1 1 - - - - 2
5. Sebastian Ułamek.......... 1* 2 1* 2 3 0 9+2
6. Borys Miturski............ 0 2 - - - - 2
7. Tai Woffinden............. 2 1* 0 1* 3 - 7+2
No. Results ST WŁ ST WŁ
1: Artiom Laguta, Tai Woffinden, Kacper Gomólski, Borys Miturski............ 4 2 4 2
2: Jason Crump, Kenneth Bjerre, Peter Ljung, Antonio Lindback............... 3 3 7 5
3: Krzysztof Jabłoński, Adrian Gomólski, Krzysztof Słaboń, Peter Karlsson... 5 1 12 6
4: Kacper Gomólski, Borys Miturski, Sebastian Ułamek, Maksim Bogdanov (Fx).. 3 3 15 9
5: Krzysztof Jabłoński, Adrian Gomólski, Kenneth Bjerre, Peter Ljung........ 5 1 20 10
6: Maksim Bogdanov, Kenneth Bjerre, Peter Karlsson, Kacper Gomólski......... 3 3 23 13
7: Jason Crump, Sebastian Ułamek, Tai Woffinden, Antonio Lindback........... 3 3 26 16
8: Kenneth Bjerre, Maksim Bogdanov, Artiom Laguta, Peter Ljung.............. 3 3 29 19
9: Jason Crump, Peter Karlsson, Sebastian Ułamek, Antonio Lindback.......... 3 3 32 22
10: Krzysztof Jabłoński, Sebastian Ułamek, Adrian Gomólski, Tai Woffinden.... 4 2 36 24
11: Maksim Bogdanov, Peter Karlsson, Artiom Laguta, Peter Ljung.............. 4 2 40 26
12: Artiom Laguta, Kenneth Bjerre, Tai Woffinden, Krzysztof Jabłoński........ 3 3 43 29
13: Sebastian Ułamek, Adrian Gomólski, Krzysztof Słaboń, Jason Crump (R)..... 2 4 45 33
14: Tai Woffinden, Maksim Bogdanov, Peter Karlsson, Artem Laguta........................... 2 4 47 37
15: Krzysztof Jabłoński, Kenneth Bjerre, Jason Crump, Sebastian Ułamek....... 4 2 51 39
Offline