Manager Polskiej Ligi żużlowej
1. Jason Crump - 10,85
2. Tomasz Gollob - 9,91
3. Emil Sajfutdinov - 9,44
4. Greg Hancock - 10,60
5. Andreas Jonsson - 9,34
6. Nicki Pedersen - 10,34
7. Rune Holta - 8,60
8. Kenneth Bjerre - 9,81
9. Fredrik Lindgren - 8,24
10. Hans Andersen - 7,84
11. Magnus Zetterstroem - 6,50
12. Chris Holder - 9,14
13. Jarosław Hampel - 9,68
14. Chris Harris - 7,48
15. Tai Woffinden - 7,79
16
R1.
R2.
"Dzik± kartę oraz rezerwowych wybiera manager Apatora Toruń - Radzio10.
Offline
2010-01-28 at Toruń
Speedway Grand Prix
1. Jason Crump............... 2 3 3 3 3 14 + 0 = 14
2. Jarosław Hampel........... 3 1 3 2 3 12 + 3 + 4 = 19
3. Hans Andersen............. 3 3 1 3 0 10 + 1 = 11
4. Emil Sajfutdinov.......... 0 3 3 2 2 10 + 2 + 0 = 12
5. Rune Holta................ 2 2 2 2 2 10 + 0 = 10
6. Andreas Jonsson........... 3 0 3 1 2 9 + 3 + 2 = 14
7. Tomasz Gollob............. 3 1 1 1 3 9 + 1 = 10
8. Kenneth Bjerre............ 0 1 2 3 2 8 + 2 + 6 = 16
9. Chris Holder.............. 0 3 2 1 1 7
10. Fredrik Lindgren.......... 2 2 1 2 0 7
11. Greg Hancock.............. 1 2 0 0 3 6
12. Nicki Pedersen............ 1 0 2 3 0 6
13. Tai Woffinden............. 2 1 0 1 1 5
14. Krzysztof Kasprzak........ 1 0 1 0 1 3
15. Chris Harris.............. 0 2 D 0 0 2
16. Magnus Zetterstroem....... 1 0 0 0 1 2
17. Wiesław Jagu¶............. Did not ride
18. Radosław Wierzchowski..... Did not ride
No. Results
1: Tomasz Gollob, Jason Crump, Greg Hancock, Emil Sajfutdinov
2: Andreas Jonsson, Rune Holta, Nicki Pedersen, Kenneth Bjerre
3: Hans Andersen, Fredrik Lindgren, Magnus Zetterstroem, Chris Holder
4: Jarosław Hampel, Tai Woffinden, Krzysztof Kasprzak, Chris Harris
5: Jason Crump, Fredrik Lindgren, Jarosław Hampel, Andreas Jonsson
6: Hans Andersen, Chris Harris, Tomasz Gollob, Nicki Pedersen
7: Emil Sajfutdinov, Rune Holta, Tai Woffinden, Magnus Zetterstroem
8: Chris Holder, Greg Hancock, Kenneth Bjerre, Krzysztof Kasprzak
9: Jason Crump, Nicki Pedersen, Krzysztof Kasprzak, Magnus Zetterstroem
10: Andreas Jonsson, Chris Holder, Tomasz Gollob, Tai Woffinden
11: Emil Sajfutdinov, Kenneth Bjerre, Fredrik Lindgren, Chris Harris (D)
12: Jarosław Hampel, Rune Holta, Hans Andersen, Greg Hancock
13: Jason Crump, Rune Holta, Chris Holder, Chris Harris
14: Kenneth Bjerre, Jarosław Hampel, Tomasz Gollob, Magnus Zetterstroem
15: Hans Andersen, Emil Sajfutdinov, Andreas Jonsson, Krzysztof Kasprzak
16: Nicki Pedersen, Fredrik Lindgren, Tai Woffinden, Greg Hancock
17: Jason Crump, Kenneth Bjerre, Tai Woffinden, Hans Andersen
18: Tomasz Gollob, Rune Holta, Krzysztof Kasprzak, Fredrik Lindgren
19: Jarosław Hampel, Emil Sajfutdinov, Chris Holder, Nicki Pedersen
20: Greg Hancock, Andreas Jonsson, Magnus Zetterstroem, Chris Harris
Półfinały;
21: Andreas Jonsson, Emil Sajfutdinov, Tomasz Gollob, Jason Crump
22: Jarosław Hampel, Kenneth Bjerre, Hans Andersen, Rune Holta
Finał;
23: Kenneth Bjerre, Jarosław Hampel, Andreas Jonsson, Emil Sajfutdinov
Końcowa klasyfikacja :
1. Kenneth Bjerre............ 0 1 2 3 2 8 + 2 + 6 = 16
2. Jarosław Hampel........... 3 1 3 2 3 12 + 3 + 4 = 19
3. Andreas Jonsson........... 3 0 3 1 2 9 + 3 + 2 = 14
Ostatnio edytowany przez MatriYoz (2010-01-28 17:25:17)
Offline